Przejdź do treści Przejdź do stopki

Cześć jestem Karolina, jest mi bardzo miło że tutaj trafiłaś...

Moją markę założyłam w 2020 roku ucząc się szycia od podstaw. Mój mąż śmieje się, że w 2019 roku nawet guzika nie potrafiłam przyszyć.

Dziś idzie mi już całkiem nieźle. Jest nas trójka. Dwie panie , które bardzo wspierają mnie w procesie szyciowym oraz ja. Na co dzień zajmuje się wyborem tkanin i tworzę dla Was nowe projekty. Zajmuję się całym procesem przetwarzania Waszych zamówień oraz prowadzę dla Was media społecznościowe.

Chcę aby ta strona była dla Ciebie przyjaznym miejscem, w którym poczujesz nutkę ekscytacji podczas tworzenia swoich stylizacji. Inspiracją dla mnie jest to, abyś czuła się dobrze w tym co masz na sobie. Ubranie ma być dla Ciebie częścią ciała, w pełni współgrającą z Tobą.

Gwarantuję Ci, że wszystkie ubrania które tutaj kupisz nie będą elementem garderoby, który ściągasz zaraz po przekroczeniu progu domu, aby odetchnąć z ulgą.

Rozgość się tutaj i zostań na dłużej!

Karolina Bartosik

0+
Lata doświadczenia
0+
Zadowolonych klientów
4
TWORZYMY UBRANIA DLA DZIECI I KOBIET

Historia małej polskiej szwalni:

FAQ

✧ Kreator: Ok. 7 dni roboczych. Pamiętaj: każdy produkt jest szyty na Twoje indywidualne zamówienie. Aby efekt w pełni Cię zadowolił, to wymaga czasu.

✧ Gotowe produkty: Ok. 3 dni robocze.

– Paczkomat InPost (14 zł)
– Kurier InPost (16 zł)
– Kurier Poczta Polska (16 zł)
– Darmowa wysyłka (powyżej 300 zł)

Zwrot – gotowe produkty z zakładki sklep: (czas zwrotu: 14 dni)

Zwrot – kreator produktów (indywidualny projekt): niedostępny

✧ Produkt kupiony jako klient: przejdź do zakładki moje konto, a następnie wejdź w zamówienia i wybierz produkt, który chcesz zwrócić. Wypełnij formularz zwrotu – w ciągu paru dni otrzymasz odpowiedź zwrotną.

✧ Produkt kupiony jako gość: pobierz dokument, wypełnij i odeślij skan na e-mail: kontakt@lulien.pl

Konsument nie może odstąpić od umowy sprzedaży, jeżeli podmiotem sprzedaży jest towar wykonany na indywidualne zamówienie konsumenta. Zgodnie art. 38 ustawy o prawach konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, nie przysługuje konsumentowi w wypadkach, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

– Przelewy24
– PayPo
– Standardowy przelew bankowy

Odkryj nasze niepowtarzalne projekty